umelé mihalnice

Štýly lepenia 3D mihalníc – prirodzené, zmyselné, rozkošné, výrazné

Existuje mnoho rôznych výrazov, ktoré môžu byť dosiahnuté pomocou 3D predĺženia mihalníc. Takže by ste mali mať jasnú predstavu o tom, aký štýl chcete dosiahnuť ešte pred aplikáciou 3D mihalníc. Pozrite si štyri základné štýly lepenia 3D mihalníc.

aké sú štýly lepenia 3D mihalníc

Tak ako je množstvo dĺžok, hrúbok aj zatočení 3D mihalníc, je aj niekoľko štýlov lepenia. Niektoré lash štylistky akoby na to zabúdali a lepia všetkým svojim zákazníčkam 3D mihalnice rovnako bez ohľadu na tvar oka a výsledný efekt.

Poďme si predstaviť štyri základné štýly lepenia 3D mihalníc, aby ste si ako zákazníčky mohli vybrať ten, ktorý sa vám páči a ešte pred lepením 3D mihalníc svoju predstavu prekonzultovať s lash štylistkou.

Prirodzené 3D mihalnice

 prirodzené 3D mihalnice                      

Prírodné mihalnice sú predĺžené pridaním len jemných dĺžok a objemu. 3D mihalnice nie sú ani príliš dlhé, ani príliš tmavé, ani príliš husté a tak umožňujú prirodzený vzhľad. Sú vhodné pre tých, ktorí nechcú, aby 3D predĺženie mihalníc bolo viditeľné, ale chcú len decentné vyzdvihnutie svojich prirodzených rias.

Zmyselné 3D mihalnice

zmyselné 3d mihalnice

Dlhšie 3D mihalnice sú umiestnené na vonkajšie kútiky očí, čím zdôrazňujú šírku očí a tak vytvoria „mačací pohľad“. Sú vhodne pre tým, ktorí chcú dosiahnuť zmyselný a exotický vzhľad. Pokiaľ chcete docieliť práve tento efekt, tak tento typ je určený pre vás.

Rozkošné 3D mihalnice

rozkošné 3d mihalnice

Dlhšie 3D mihalnice sú umiestnené do stredu oka. Oči tak vyzerajú väčšie, guľaté a otvorené. Vhodné pre tých, ktorý chcú pôsobiť bábikovsky rozkošne, babydoll efekt.

Výrazné 3D mihalnice

výrazné 3d mihalnice

3D mihalnice sú dlhé, vytočené a husté takmer po celej šírke očného viečka, čo dodá očiam hĺbku a dramatický vzhľad. Tento typ je vhodný pre tých, ktorí chcú veľmi výrazný, atraktívny vzhľad.

TIP: Ak si budete dávať v kozmetickom salóne upravovať aj obočie, tu je malý ťahák:

ako si správne vytrhať obočie