profesionálny kozmetický salón | google.com

Ako spoznáte kvalitný salón na 3D predlžovanie mihalníc

Orientovať sa v dnešnom informačnom pretlaku je pre nezasväteného človeka neľahká úloha. Z médií sa na vás valí zástup najlepších a najkvalitnejších kozmetických salónov, ktoré robia 3D predlžovanie mihalníc. Mnohé z nich majú k reklamovaným vlastnostiam veľmi ďaleko. Jediným, naozaj istým spôsobom, ako sa nedopustiť fatálneho omylu a neohroziť svoje zdravie, je nazbierať dostatok informácií a spoľahnúť sa na zdravý úsudok, ktorý vám napovie, že niečo nie je v poriadku.

ako sa robí predlžovanie 3d rias

Kvalitný salón na 3D predlžovanie mihalníc a jeho zamestnanci:

 • Pred začatím 3D predlžovania mihalníc si vydezinfikujú svoje ruky, pracovnú plochu a všetky nástroje. Dôkladná dezinfekcia zamedzí zaneseniu možnej infekcie do vašich očí.
 • Otestujú Vás na prípadnú alergiu na lepidlo na 3D predĺženie mihalníc.
 • Pracujú s kvalitným materiálom. Používajú len medicínsky schválené lepidlo.
 • Požiadajú vás, aby ste si vybrali z oka kontaktné šošovky.
 • Špeciálnymi prípravkami dôkladne odlíčia a odmastia prírodné mihalnice, čím zabezpečia trvácne prilepenie dlhú životnosť 3D mihalníc.
 • Správne prikrývajú a chránia oblasti okolo očí. Používajú na to určené pomôcky.
 • Správne a bezpečne zaobchádzajú s pinzetu.
 • Používajú vhodné množstvo lepidla, aby nedošlo k zlepovaniu mihalníc do zhlukov.
 • Lepidlo dôkladne vysušia po každej 3D mihalnici.
 • Pomôžu vám vybrať správnu dĺžku mihalníc  a štýl lepenia mihalníc tak, aby predišli nadmernému zaťaženiu prirodzenej mihalnice a zároveň predĺžili životnosť 3D mihalníc.
 • Ak sú sú vaše prírodné mihalnice príliš svetlé, zafarbia vám ich, aby bolo splynutie s 3D mihalnicami čo najdokonalejšie.
 • Vedia šetrne odstrániť 3D predĺžené mihalnice tak, aby nepoškodili prírodné mihalnice.
 • Svoju prácu na záver dôkladne skontrolujú, ak niečo nesedí, okamžite to opravia.
 • Poradia vám ako sa správne starať o 3D predĺžené mihalnice. Odporučia vám vhodné prípravky určené na starostlivosť o 3D predĺžené mihalnice.
 • Samozrejmosťou je čo najrýchlejšie vybavenie prípadnej reklamácie 3D mihalníc.

natočenie c-curl 3d mihalnice

8 komentárov na Ako spoznáte kvalitný salón na 3D predlžovanie mihalníc

 1. Toto som si mala prečítať pred dvoma d§ami :(

  • Mischulka, nič si z toho nerob. Ja som to mala čítať pred pol rokom. Vtedy som škaredo doplatila na predlžovanie rias. Lenže som bola také tela a ani som poriadne nevedela na čo si dať pozor. Teraz už mám z tejto stránky naštudované ale aj tak váham, či si dám mihalničky ešte spraviť.

 2. Dávala som si robiť riasy vo viacerých salónoch a už som zistila, kde je rozdiel. Riasy sú viacmenej rovnaké, je jedno, či značkové či neznačkové, rozdiel je v aplikácii – kozmetičky od značkových rias sú perfektne preškolené v aplikácii , takže riasy skutočne lepia jednu umelú na jednu vlastnú, nezlepujú ich dokopy .. A tá práca zostane min. 3 týždne krásna, ja chodím na doplnenie po mesiaci.
  Tie neznačkovky riasy lepiť väčinou nevidia – po pár dňoch až týždňoch sa riasy rôzne krížia, vypadávajú skôr a občas ich vypadne viac – ako sú zlepené k sebe .. Takže v tom som zaznamenala aspoň ja ten rozdiel ..

 3. Moja kamarátka si nechala predĺžiť riasy a má ich hrozné. Tak ma zaujímalo, ako spoznám, že som v dobrom salóne a že sa tu pracuje s kvalitným materiálom? Už viem :)

 4. Salónov a lash štylistek, ktoré ponúkajú 3d mihalnice je na trhu ako “húb po daždi”. Bohužiaľ namiesto kvalitou medzi sebou často bojujú cenou. Vaše prvotné nadšenie z ušetrených peňazí za predlžovanie mihalníc tak môže veľmi ľahko vystriedať veľké sklamanie. Pozor na to.

 5. Tiež sa pridávam s varovaním, svoju mihalničiarku si vyberajte starostlivo, oči máte len jedny. Neodporúčam kupovať poukazy na nové riasy cez portály hromadných zliav, uvedomte si, že kozmetičke po zaplatení materiálu, provízie pre ten zľavový portál, réžiu na prenájom miesta v salóne alebo percentá pre šéfku nemôže zostať vôbec nič, pokiaľ riasy aplikuje za 25€. Prečo to teda robí? Zbiera skúsenosti a zákazníčky, ZAČÍNA, teda má z toho mininum peňazí. Odporúčam teda priplatiť si a ísť do salónu s dobrými referenciami, kde máte istotu, že výsledok bude zodpovedať Vašim predstavám. Ďalšou možnosťou sú tzv “podomový” mihalničiarky, ktoré Vám riasy spravia priamo u Vás doma, nemajú tak na bedrách náklady na prevádzku salónu, takže ceny sú veľmi prijateľné a niektoré dievčatá naozaj šikovné.

 6. Caute, moja snubenica(japonka) ponuka tuto sluzbu studovala 2 roky v Sydney na kozmeticku, a musim povedat ze to robi perfektne. Ak by ste mali zaujem kontaktujete na kozmetikabratislava@gmail.com, a zasleme Vam kompletny cennik aj s fotokami.

 7. Aj ja som vyskúšala predložovanie rias.Aplikácia bola spočiatku príjemná,ale po hodinovom ležaní na kozmetickom lehátku ma rozbolela hlava v zátylku,v mieste,kde som bola hlavou opretá,bolo to veľmi nepríjemné mravčenie kombinované z bolesťou, ktoré mi prechádzalo až do pocitu na nevoľnosti.Ale to je na kozmetičke,aby vám dala pod hlavu mäkkú podložku,ktorá vám umožní to vydržať, alebo aby urobila po jednom oku krátku pauzu.Inak som bola spokojná.