Y-Lashes umelé 3d mihalnice

Y-Lashes a W-Lashes predlžovanie 3D mihalníc

Dnešné ženy nemajú času nazvyš, chcú vyzerať nádherne bez toho, aby presedeli hodiny v salóne. V duchu hesla: „Náš zákazník, náš pán!“ je tu Y-Lashes a W-Lashes predlžovanie 3D mihalníc. Nové 3D predĺženie mihalníc – perfektný efekt za polovičný čas!

Y-mihalnice predlžovanie

Y-Lashes a W-Lashes predlžovanie 3D mihalníc

Aké sú Y-Lashes?

Y-Lashes majú tvar Y. Sú  to dve  3D umelé mihalnice pripojené k jednej základni a rozdelená na dve časti, čo umožňuje dosiahnuť skvelé predĺženie a zahustenie za polovičný čas. Zároveň je to výborná voľba pre ženy, ktoré majú svoje prirodzené mihalnice príliš riedke a bežným postupom predlžovania „riasa na riasu“ s klasickými 3D mihalnicami by nebolo možné dosiahnuť požadovanú hustotu mihalníc.

Y Lashes - 3d mihalnice pre perfektný vzhľad | xxllashes.com

Aké sú W-Lashes?

W-Lashes sú 3D umelé mihalnice, ktoré majú tvar W, čo má za následok plnší vzhľad po predĺžení mihalníc. Tri umelé mihalnice sú spojené na jednej základni, a tak vytvoria super plný objem. Použitie jednej má dvoj až trojnásobný účinok, čo samozrejme tiež znamená, že dosiahnete lepší efekt v kratšom čase na menšom počte prirodzených mihalníc. Zároveň je to výborná voľba pre ženy, ktoré majú svoje prirodzené mihalnice príliš riedke a bežným postupom predlžovania „riasa na riasu“ s klasickými 3D mihalnicami by nebolo možné dosiahnuť požadovanú hustotu mihalníc.

W-Lashes 3D predĺženie mihalníc pre dokonalý vzhľad | xxllashes.com

Y-Lashes aj W-Lashes je vhodné kombinovať s s klasickými 3D mihalnicami. Ich použitie len na vonkajšom kútiku oka vytvoria glamour dramatický vzhľad.

kvalitné 3D mihalnice

Y-Lashes aj W-Lashes sú vyrobené zo syntetického materiálu. Sú k dispozícii v zakriveniach J, B, C, D a v rôznych dĺžkach aj hrúbkach tak, bežné semipermanentné 3D mihalnice, tak  aby vyhovovali požiadavkám rôznych zákazníkov.