Haloweenske umelé mihalnice | squidoo.com

Inšpirácie na Halloween make-up

Make-up je to, čo dodá vášmu halloweenskému kostýmu ten pravý wow-efekt. Hľadáte jednoduché a efektné nápady, ako si urobiť halloweensky make-up? Čítajte. Máme pre vás krásne aj strašidelné make-up nápady, ktoré s trochou trpezlivosti zvládnete sami doma.

Halloween sa na Slovensku šíri najmä prostredníctvom firemných, školských či klubových večierkov. Kedy, keď nie na halloweenskú párty, si môžete nalepiť maxi umelé mihalnice? Pripravte sa na bujarú zábavu a halloweenskú roztopaš. Pozrite si galériu a nechajte sa inšpirovať.

Tohtoročnému Halloweenu jednodznačne stále kraľuje make-up v štýle Sugar Skull. Najlepšia vec pri Sugar Skull make-upe je to, že neexistuje žiadny limit vo fantázii a každá si môže vytvoriť svoj jedinečný vzhľad. Základom je veľmi svetlý až biely make-up, na ktorý budete maľovať svojimi obľúbenými odtieňmi farieb.

Sugar Skull Makeup

Veľmi obľúbená je maska bábiky, ktorá môže byť milučká alebo strašidelná. Ak chcete dosiahnuť strašidelný vzhľad, použite tmavšie hnedé farby na vytieňovanie očí a aj na pery a bledý make-up na tvár. Hnedou alebo čiernou ceruzkou na oči nakreslite jazvy alebo pukliny.

Strašidelná bábika make-up s umelými mihalnicami | bestmakeup.info

Strašidelná bábika make-up umelé mihalnice | pinterest.com

Ak chcete zachovať bábikovskú nevinnosť ako na obrázku nižšie, oči nechajte takmer nenalíčené. Dramatický vzhľad dodajte pomocou umelých mihalníc nalepených na spodnej strane oka. Pre zdôraznenie veľkých očí ako majú bábiky, nalepte umelé mihalnice 4 milimetre pod dolný okraj vašich prirodzených mihalníc. Pomocou ružovej alebo červenej lícenky si nakreslite na líca výrazné „jabĺčka“. Make-up dokončite rúžom, ktorý naneste len do stredu pier.

Bábikovský nevinný make-up a umelé mihalnice pre Halloween | thecampuscompanion.com

 

Halloween makeup inšpirácia strašidelná bábika | littlemakeupface.com

Ste fanúšičkou Twilight ságy? Bavia vás upíry? Nie je nič jednoduchšie, ako sa transformovať na jednu z nich. Buďte desivo úžasné. Ak chcete získať zvodný vampírý vzhľad, použite tmavé očné tiene na vytvorenie dymových očí. Super sú najmä odtiene čiernej, šedej, tmavofialovej, tmavomodrej a tmavohnedej. Väčšiu intenzitu pohľadu dodá použitie umelých mihalníc a vrstva čiernej riasenky. Make-up dokončite krvavočerveným rúžom, ktorý naneste na pery a malým štetcom naznačte v kútikoch úst stekajúcu, práve vycicajú, krv z nevinnej obete :-)

Twilight vampírsky make-up na haloween a umelé mihalnice | foto Lady Art Looks

 

Upírsky make-up | fantasy-backgrounds-wallpapers.com

Ak máte radi klasiku, inšpirujte sa nesmrteľnými filmovými postavami, akými sú napríklad Kleopatra, Marilyn či Morticia. Pri make-upe Kleopatry stavte na výrazné očné linky, výrazné obočie, výrazné maxi dlhé a husté umelé mihalnice a tiene v kráľovskej modrej a zlatej.

Kleopatra makeup a umelé mihalnice | muartistrybylj.blogspot.com

Zručnejšie z vás môžu pomocou očných liniek vytvoriť na oku typický egyptský ornament.

Egyptský očný makeup | fashionncare.com

Make-up Marilyn nie je vôbec náročný. Postačí vám čierna linka, pár umelých mihlaníc, červený rúž. Nezabudnite si nakresliť znamienko krásy.

Marilyn monroe make-up a umelé mihalnice | monroemisfitmakeup.com

Nenáročný na realizáciu je make-up a lá Morticia Addams. Základom je mŕtvolne bledý make-up, výrazne nalíčené oči i obočie a krvavočervené pery.

Halloween make-up inšpirácia | millie-mackintosh.com

Nesmieme zabudnúť na inšpiráciu zo zvieracej ríše. Jednoduchý a efektný je make-up mačičky. Stačí nakresliť čiernu linku, nalepiť si umelé mihalnice, čiernou ceruzkou alebo tekutou očnou linkou nakresliť noštek, fúziky a je hotovo.

Haloween mačka | facebook.com/ashopaholicsden

Na záver náročnejší Pop art make-up. Je inšpirovaný grafikou komiksu. Je dosť náročný na zručnosť a čas, ale efekt zaručený.

Pop art make-up | francescarosemua.blogspot.com

Pop art make-up žlté vlasy a umelé mihalnice | francescarosemua.blogspot.com

Pop art inšpirácia na make-up | francescarosemua.blogspot.com

Jeden komentár na Inšpirácie na Halloween make-up

  1. Ja určite skúsim tú smrtku :)