glamour líčenie umelé mihalnice | pinterest.com

Elegantné a sexy líčenie na ples v štýle glamour

Nemusíte minúť na vizážistov polovicu výplaty. Naučte sa, ako si slávnostný make-up urobíte bez problémov sama doma.

Horúcim trendom tohtoročnej plesovej sezóny je jednoznačne glamour look. Inšpirujte sa aj vy vo svete celebrít. Pokiaľ chcete byť na plese neprehliadnuteľná a neodolateľná, nebojte sa výrazne namaľovaných očných liniek a pier v glamour štýle.

Tayllor Swift glamour make-up.fw | google.com

Mystika červených pier spočíva v perfektnom odtieni. Dámy s veľmi svetlou pleťou vyzerajú skvelo s koralovým (Coral) alebo cukríkovočerveným (Candy Apple Reds) odtieňom. Dámy so stredne svetlou alebo stredne tmavou pleťou by mali ísť do skutočne červenej alebo do červenej s nádychom bordovej (Berry). Dámy s tmavou farbou pleti by sa mali rozhodnúť pre hlboké tehlové (Brick) a tmavočervené (Burgundies) odtiene červenej. Vyvarujte sa akémukoľvek odtieňu červeného rúžu s trblietkami.

Glamour make-up celebrity umelé mihalnice | google.com

Pred nanesením rúžu odporúčam pery jemne vypeelingovať, aby ste ich zbavili nepekných suchých šupiniek, ktoré by rúž ešte viac zvýraznil. Aby rúž na perách vydržal čo najdlhšie, pred nanesením si pery jemne prepudrujte. Rozpíjaniu rúžu zabránite, ak najskôr pery orámujete kontúrovacou ceruzkou. Rúž s takto intenzívnym odtieňom je lepšie aplikovať štetcom, vďaka ktorému nepretiahnete a pery dôkladne vyfarbíte.

glamour líčenie na ples umelé mihalnice | google.com

Myslite však na to, že červené pery zvýraznia každú nedokonalosť pleti, takže make-up naneste a rozotrite naozaj starostlivo. Horné očné viečka prekryte jemnými zlatými tieňmi a tesne okolo horných rias nakreslite očnú linku – ak si trúfate, inšpirujte sa šesťdesiatymi rokmi a nebojte sa širokých očných liniek.

glamour celebrity líčenie na ples .fw | google.com

Tu je prehľadný fotonávod, ako si nakresliť perfektnú očnú linku. Najlepšie sa vám bude pracovať z tekutou alebo gélovou očnou linkou.

ako si nakresliť očnú linku | style-n-naina.com

Nakoniec nalepte umelé mihalnice a zvýraznite čiernou riasenkou. Tu je návod ako si správne nalepiť umelé mihalnice.
Pri výbere lícenky buďte opatrná a radšej vyberte jemnejšie odtiene, aby ste nepôsobila až príliš “divoko”. Dokonalý výzor doladíte červeným lakom na nechty.

4 komentárov na Elegantné a sexy líčenie na ples v štýle glamour

  1. Taylor Swift to fakt sekne. Páči sa mi štýl líčenia a najmä ten účes s ofinou. Nič zložité, takže to skúsim a na ples sa vyrichtujem tento rok bez pomoci kaderníčky aj kozmetičky. A ušetrené prachy miniem na dajakej inej hlúposti :) :) :)

  2. Toto by mali videt hlavne ženské čo nosia už tisíc rokov na ples tie hnusne drdoly tuším banán sa to volá a úplná smrť je keď majú spustené dva pramene pri tvári a ešte nakulomvané. A celú hlavu nalakovanú lesklým lakom na vlasy. A ešte gelové nechty s farebnými špičkami a bohato zdobené kamienkami, bléééé.