Umelé mihalnice pre mužov

Umelé mihalnice pre mužov

Zdá sa, že časy, keď mužom stačil len žihľavový šampón, mydlo a žiletka sú dávno preč. Dnešní muži sú celkom iní.

Umelé mihalnice pre mužov

Najmä vo veľkých mestách nie je problém stretnúť dokonale upraveného muža, pri ktorom zneistíte, či ste si dali na svojom vzhľade dostatočne záležať. Páni chcú vyzerať dobre, dbajú o svoj vzhľad a to je hlavný dôvod, prečo kozmetické firmy uvádzajú na trh stále nové kozmetické produkty určené špeciálne pre mužov.

Prečo mužské umelé mihalnice?

Začalo to nevinne, vodami po holení a gélmi na vlasy. Po čase pribudli hydratačné krémy, neskôr make-upy a lesky na pery. Potom prišlo na rad holenie takmer celého tela (dokonale oholené nohy by im mohla závidieť nejedna z nás), lakovanie nechtov a dnes… umelé mihalnice.

Čo bude ďalej? Stáva sa z mužov „nežnejšia“ polovička tvorstva? Je dôvod na paniku?

Eylure umelé mihalnice pre mužov

Mužské umelé mihalnice

Ako vždy, jeden trend strieda druhý a po metrosexuáloch, ktorí svojim partnerkám kradli lak na nechty a depilovali si každý chlp, sa do popredia dostávajú lumbersexuáli (lumberjack je angl. drevorubač, lumber je angl. drevo). Ide o moderných zálesákov, ktorí pôsobia, že holými rukami dokážu pokoryť statný dub, ale väčšinou sú to intelektuáli, ktorí v batohu nosia skôr knihu alebo MacBook ako náradie. Ale nedajte sa oklamať, aj keď pôsobia nedbalo, o svoj vzhľad sa starajú naozaj dôkladne.

kto je lumbersexual

3 komentárov na Umelé mihalnice pre mužov

  1. frajera co si lepi mihalnice by som nechcela. ani za zlate prasa :)

  2. Pak se máme divit, že se z kdysi silných a testosteronem kypících mužů stávají přihřátý sračky, který toho nabrečí víc, jak ženský. Jestli se nejedná o ženské spiknutí jak zůstat jediným pohlavím na zemi, pak se jedině musí jednat o projev rozsáhlé mentální poruchy.