3D mihalnice - norkové systetické hodvábne

Norkové, hodvábne a syntetické 3D mihalnice. Aký je rozdiel?

3D mihalnice môžete mať norkové, hodvábne alebo syntetické. Ak chcete vedieť aký je medzi nimi rozdiel, ich výhody a nevýhody a prečo by ste mali uprednostniť jedny pred druhými, čítajte ďalej. Tu je informácia o každom type, ich klady a zápory, a pre koho sú najvhodnejšie.

Norkové, hodvábne a syntetické 3D mihalnice. Aký je rozdiel?

Syntetické (akrylové) 3D mihalnice

Sú vyrobené z lešteného akrylátu a sú najpevnejšie a najrobustnejšie zo všetkých umelých 3D mihalníc. Viac sa lesknú a predĺženie vyzerá husto a dramaticky. Syntetické 3D mihalnice sú pri predlžovaní najpoužívanejšie a najlacnejšie. Majú najširšiu škálu hrúbok a zakrivení, vďaka čomu je možné vytvoriť rôzne typy vzhľadov – od jemného až po dramatický. Nevýhodou je, že nie sú na dotyk mäkké a jemné ako napríklad hodvábne alebo norkové mihalnice. Zásadnejším problémom však je, že sa nedajú nosiť dlhodobo, pretože mihalnice veľmi zaťažujú.

syntetické 3D mihalnice | princesslashes.com

Ak chcete vytvoriť super dlhé a husté predĺženie, syntetické 3D mihalnice sú pre vás, ale podmienkou je, aby boli vaše prirodzené mihalnice zdravé a husté, aby uniesli váhu syntetických 3D mihalníc. Ak sú vaše mihalnice riedke, jemné a slabé, lepšie je na predĺženie použiť hodvábne alebo (nepravé) norkové 3D mihalnice, pretože sú o niečo ľahšie.

Hodvábne 3D mihalnice

Jedná sa o 3D umelé mihalnice v „strednej váhe“. Sú jemnejšie, mäkšie a pružnejšie ako syntetické 3D mihalnice. Vzhľadom k tomu, že sú mäkšie a viac porézne, majú tendenciu držať o niečo dlhšie ako syntetické. 3D predĺženie s hodvábnymi mihalnicami vyzerá veľmi prirodzene a veľmi atraktívne, ale nie tak husto, ako predĺženie so syntetickými 3D umelými mihalnicami.

hodvábne 3d mihalnice

Vzhľadom k tomu, že sú ľahšie, sú výbornou voľbou pre ženy, ktoré majú svoje prírodné mihalnice slabé a jemné.  Aj hodvábne 3D mihalnice majú rôzne dĺžky a zakrivenia, ale nie sú také výrazné ako syntetické. Hodvábne 3D mihalnice sú jednou z najpopulárnejších možností napríklad pre nevesty, ktoré hľadajú mihalnice, ktorú sú plné a dlhé ale stále prirodzené.

Norkové 3D mihalnice

Pravé norkové 3D mihalnice sú jedinečné prírodné mihalnice zo srsti norky sibírskej. Sú charakteristické svojou dokonalou imitáciou prirodzených ľudských mihalníc: ľahkosťou a jemnosťou na dotyk. Navyše sú nádherne lesklé. Pravé norkové 3D mihalnice sa vyrábajú ručne zo 100 % čistej norkovej srsti. Veľkou výhodou je podobnosť vlákien s prírodnými riasami pre dokonalý výsledný efekt a ich ultra ľahkosť, ktorá nezaťažuje vaše mihalnice. Predlžovanie s pravými norkovými 3D mihalnice trvá o niečo dlhšie, pretože vlákna sú veľmi jemné. Takéto predĺženie vydrží aj 8 týždňov. Nevýhodou je, že po namočení strácajú vytočenie a treba ich vytáčať pomocou kulmy na mihalnice.

pravé norkové 3D mihalnice | hls.en.alibaba.com

Sú ideálnou voľbou pre ženy, ktoré túžia po prirodzene vyzerajúcich dlhých a hustých riasach. Pravé norkové 3D mihalnice má v obľube Jennifer Lopez alebo Heidi Klum. (Pravé norkové mihalnice sa dajú kúpiť aj pre domáce použitie ako trsy alebo klasické umelé mihalnice. Také nosí napríklad Madona.)

Pravé norkové 3D mihalnice používa na Slovensku mizivé množstvo salónov. Hlavným dôvodom je ich cena. Väčšina salónov vám ponúkne nepravé norkové 3D mihalnice vyrobené z umelého vlákna, ktoré sa snaží pravú srsť napodobniť.

Syntetické norkové 3D mihalnice

Syntetické norkové 3D mihalnice sú podobné pravým a zároveň majú výhodu, že nestrácajú vytočenie, ak ich namočíte. Pravé norkové 3D mihalnice po namočení väčšinou zostanú rovné a je nutné opätovne ich vytočiť pomocou kulmy na mihalnice. Syntetické norkové 3D mihalnice sú veľmi populárne, pretože sú jemné a zároveň trvácne.

falošné norkové 3D mihalnice

Sú vhodné pre všetkých, ktorí majú svoje prírodné mihalnice jemné a slabé. S náležitou starostlivosťou majú dlhú životnosť. Predĺženie bude krásne a prirodzené, ale ak chcete naozaj výrazné mihalnice s väčším objemom, voľte klasické syntetické 3D mihalnice.

4 komentárov na Norkové, hodvábne a syntetické 3D mihalnice. Aký je rozdiel?

  1. fúúha, tie norkové sú suprové:) :) ale čo tí chudáčikovia norkovia? :(

  2. Skapte vy smradi a uvedomte si že vam je krasa prednejšia než bolesť norkov .. jedine čo dufam ze sa vam to raz vrati ..