Umelé mihalnice na novoročný ples | herworldplus.com

Exkluzívne umelé mihalnice Dior

Tento rok vytvoril Dior po prvý raz kolekciu umelých mihalníc. Samozrejme v prepychovom štýle. Spoznajte dokonalý doplnok pre luxusný nočný život.

Umelé mihalnice Dior sú súčasťou sady dekoratívnej kozmetiky a lakov na nechty Dior Grand Bal Holiday, navrhnutej pre Vianoce 2012. Kolekcia Dior Grand Bal bola predstavená v New Yorku v novembri 2012, takže naozaj čerstvá záležitosť.

Dior Grand Bal kolekcia dekorativnej kozmetiky a lakov na nechty

Nájdete v nej všetko pre váš bezchybný výzor. Samozrejmosťou je široká škála rúžov a leskov na pery, očných tieňov a lakov na nechty. Ďalej je to Carnet de Bal, praktická paletka líčidiel v luxusnom zlatom puzdre s tieňmi a leskami na pery. Nemôžeme zabudnúť na nádhernú zlatú očnú linku Diorshow Liner Waterproof, ktorá sa úžasne hodí k umelým mihalniciam Dior.

Dior GrandBal umele mihalnice

Dior vytvoril dva typy umelých mihalníc. Jedny sú zdobené jemnými perlovými kvapkami, druhé zlatými Swarovski kryštálmi. Ak chcete zažiariť na večierku v pravom glamour štýle, Dior umelé mihalnice sú správna voľba.

Umelé mihalnice - Dior grand bal holiday collection | herworldplus.com

Prvý typ umelých mihalníc Dior Grand Bal sú skombinované s kryštálikmi Swarovski. Zlaté kryštály Swarovski, sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli umelé mihalnice ľahučké a vôbec nezaťažovali očné viečko. Sú vsadené pozdĺž celej hornej línie umelých mihalníc. Jednotlivé mihalnice sú dômyselne krížené tak, aby vytvorili dokonalý dramatický vzhľad.

Umelé mihalnice - dior goldcrystals | herworldplus.com

Druhý typ umelých mihalníc Dior Grand Bal je ozdobený jemnými perlovými kvapkami, ktoré sú decentne umiestnené len na vonkajšom okraji umelých mihalníc. Malé perličky budia dojem, akoby boli na mihalnici navlečené, čo dodáva umelým mihalniciam punc výnimočnosti.

Umelé mihalnice - dior pearldrops | herworldplus.com

Balenie Dior Grand Bal obsahuje len jeden pár umelých mihalníc. Súčasťou sady je aj lepidlo, ktoré zaručí perfektné držanie mihalníc po celú noc.

dior grand bal 2012

Tieto luxusné umelé mihalnice môžu zdobiť práve vaše oči. Najlacnejšie na našom trhu, za 26,99 €, ich ponúkajú na stránke lovebeauty. Vo Fann-e ich majú za 32,30 €.
Pozor, je to limitovaná edícia, tak kúpu dlho neodkladajte.

2 komentárov na Exkluzívne umelé mihalnice Dior

  1. Krásne… :)

  2. Mám ich doma :) už som ich aj prevetrala na vianočnej party našej firmy a mali veľký úspech. Možem potvrdiť, že lepidlo je naozaj kvalitne, držali až do rána bieleho :) :) :)