Katy Perry umelé mihalnice | thebeautystop.com

Kolekcia umelých mihalníc od Katy Perry

Katy Perry je známou milovníčkou umelých mihalníc, preto bolo len otázkou času, kedy príde s vlastnou kolekciou umelých mihalníc. Spolupráca s firmou Eylure, na seba nenechala dlho čakať a svetlo sveta uzrel set mihalníc Katy Perry by Eylure v štyroch rôznych štýloch: Sweetie Pie; Oh, Honey!; Cool Kitty; Oh, My!

Umelé mihalnice Sweetie Pie – pre jemnosť a prirodzenosť. Ideálne na denné nosenie. Nenápadne pridajú vašim prirodzeným mihalniciam dĺžku a objem. Sweetie Pie sú úžasné umelé mihalnice pre všetkých, ktorí s nosením umelých mihalníc začínajú.

umelé mihalnice katy perry sweetie pie.fw | katyperry.eylure.com

Umelé mihalnice Oh, Honey! – pre klasický „šmrnc“. Umelé mihalnice s extra vytočením, perfektné na deň aj večer.

umelé mihalnice katy perry oh, honey.fw | katyperry.eylure.com

Umelé mihalnice Cool Kitty – pre intenzívny pohľad. Úžasné na noc. Neprekonateľné pre dokonalé dymové líčenie očí.

umelé mihalnice katy perry cool kitty.fw | katyperry.eylure.com

Umelé mihalnice Oh, My! – pre dramatický a plný vzhľad očí. Vrstvené umelé mihalnice ideálne na párty alebo fotenie.

umelé mihalnice katy perry oh, my.fw | katyperry.eylure.com

 

Štyri rôzne štýly umelých mihalníc Katy Perry sú 100% prírodné, s mäkkým a jemným vlasom, dodávané v balení s lepidlom, opätovne použiteľné. Lepidlo má malý aplikátor, ktorým ho pohodlne nanesiete priamo na umelú mihalnicu. Nevonia nič moc, ale drží dokonale. Cena za jeden pár sa pohybuje okolo 7 dolárov.

umelé mihalnice katy perry by eylure | thebestbeautyblog.com

3 komentárov na Kolekcia umelých mihalníc od Katy Perry

  1. chcen cool kitty. kde sa to da kupit?

  2. to by aj mna zaujimalo kde by sa dali kupit take mihalnicky katty perry fakt zboznujem je perfektna spevacka a vyzera supracky vdzycky jej to uzasne sekne oci si maluje perfektne aj vlasy jake ma najviac paradne a aj ja by som chdela take umele mihalnice ale asi aj budu drahe, ci?

  3. OhMy sa mi zdajú už veľa, ale….. asi by som aj tie využila. Možno niekam na party. Inak tiež som pozerala na nete aj v obchodoch a nikde som ich nevidela predávať. Ak niekto vie, kde sa dajú zohnať, hoďte sem info. :)