horúci trend ombre dip-dye 3d mihalnice

Ombré alebo dip-dye 3D mihalnice – horúci trend leta 2014

Dip-dye alebo ombré vlasy boli najhorúcejším účesovým trendom minulej sezóny, ktorý sa teraz presúva na mihalnice. Ombré alebo dip-dye 3D mihalnice sú skvelý spôsob, ako oči farebne zvýrazniť, bez nutnosti používať očné tiene.

ombre alebo dip-dye dvojfarebné 3d mihalnice

Ombré 3D predlžovanie mihalníc sa robí úplne rovnako ako klasické predlžovanie mihalníc, s tým rozdielom, že jednotlivé 3D mihalnice majú vopred sfarbené končeky, aby vytvorili fantastický ombré efekt. 3D mihalnice z hodvábneho vláka vytvárajú dva farebné tóny na mihalniciach – prírodná čierna s fialovou alebo odvážnejšou ružovou, či limetkovozelenou.

Vyzerá to perfektne, ale rátajte, že to nie je lacný špás. Byť trendy nie je zadarmo. Ombré 3D mihalnice ponúka zatiaľ iba Perfect Eyelashes a kompletný set stojí okolo 110 libier.

Nádherné ombré 3D mihalnice

Hovorca značky Perfect Eyelashes povedal: „Predlžovanie čiernych mihalníc sa stalo veľmi populárne najmä po tom, čo sa k nemu otvorene priznali mnohé hviezdy ako Kim Kardashian. Od tej doby ich popularita nabrala strmý rast, a my sme išli ešte o krok ďalej. Každá klientka si môže vybrať Ombré set na mieru tak, aby vyhovovali jej potrebám. Máme dlhý zoznam celebrít, fanúšičiek, vrátane Lucy Watson, Lily Allen, Amy Willerton a Lauren Goodger, ktorí sú teraz našimi vernými zákazníčkami.”

Zdroj: www.dailymail.co.uk 

3 komentárov na Ombré alebo dip-dye 3D mihalnice – horúci trend leta 2014

  1. LouLouOkatá 9. júl 2014 o 17:14

    Úplne úchvatné, ale mimo mojich finančných možností :(

  2. A to za tie peniaze aj dlhšie vydrží alebo vypadávajú rovnako ako normálne 3d mihalnice?

    • Jasné, že vypadávajú ako 3D. Systém lepenia je rovnaký. Priplatíš si len za to, že je to moderné a nosia to celebriti :D :D :D