úžasné umelé mihalnice nová kolekcia katy perry party time 2014 - štyri typy

Party Lashes – nový rad umelých mihalníc od Katy Perry

Popová princezná Katy Perry opäť spojila svoje sily s firmou Eyelure a na svete je nová kolekcia umelých mihalníc, tentoraz s prívlastkom: Party Time. Tak sa poďme baviť!

Party lashes katy perry - umelé mihalnice od speváčky Katy Perrry pre Eyelure

Ready, Steady… Show! Firma Eylure mal šesťdesiatpäť ročné skúsenosti s výrobou umelých mihalníc a je zrejme svetovo najobľúbenejšou značkou falošných mihalníc, preto nie je div, že sa Katy Perry rozhodla po úspešných kolekciách umelých mihalníc KATY PERRY LASHES a COLOR POP vytvoriť ďalšiu. Horúca novinka, ktorá prichádza na trh v januári 2014, nesmie chýbať žiadnej super párty kočke. Nová kolekcia Katy Perry Party Lashes je ideálna pre super výrazný vzhľad na akúkoľvek párty!

Nová kolekcia Pary Lash zahŕňa štyri rôzne páry umelých mihalníc:  sú modro-farebný set Starstruck sú, čo iného? Pokryté drahokamami. Sunsed Stripped sú iskrivo trblietavé. Backstage sa chvália striebornými perlami a Showtime sú poznačené elegantne modrou. Štyri rôzne štýly umelých mihalníc Katy Perry sú 100% prírodné, s mäkkým a jemným vlasom, dodávané v balení s lepidlom.

Umelé mihalnice Katy Perry kolekcia Party-lashes_wieniawski.blogspot.sk

Katy Perry Starstruck  - umelé mihalnice s diamantmi, pretože diamanty sú vaši najlepší priatelia, rovnako ako vaše mihalnice. Tento štýl vám poskytne úžasnú dĺžku s malými diamantovými kamienkami pri vonkajšom kútiku, ktorých počet sa znižuje smerom do stredu oka – v poradí 6, 5, 4, 3, 2, 1.

nové umelé mihalnice pary lashes katy perry - starstruck

Katy Perry Sunsed Stripped -  umelé mihalnice s triblietkami. Tento štýl vám poskytne celkovú štruktúru a objem s fantastickým trblietavým vzhľadom!

umelé mihalnice pary lashes od katy perry - sunsed stripped

Katy Perry Showtime – umelé mihalnice s vrstvou hodvábne modrej. Tento štýl vám poskytne maximálnu dĺžku, s nádychom modrej farby, ktorá vyzerá jednoducho senzačne.

umelé mihalnice pary lashes od katy perry  pre eyelure - showtime

Katy Perry Backstage – umelé mihalnice s dvomi radmi malých strieborných výstupkov aplikovaných na celom obvode mihalníc. Tento štýl vám poskytne celkovú štruktúru a dĺžku. Ideálny pre všetkých tých, ktorí chcú zdokonaliť svoj rokerský štýl!

 nové umelé mihalnice party lashes katy perry backstage

Umelé mihalnice Katy Perry Party Time sú k dispozícii od januára 2014 na ASOS.com pre celosvetové dodávky! Kúpite ich za 7,99 £ za pár.

umelé mihalnice party time katy perry backstage

H e y,  E y e s …   I T ’ S    S H O W T I M E !