3D riasy | google.com

3D mihalnice – Wonderbra pre oči

3D mihalnice sú označované ako Wonderbra očného make-upu. S tým sa dá len súhlasiť. Ženy na celom svete chcú stále väčšie, krajšie a rozhodne výraznejšie oči. Videli ste už niekoho, kto nosí falošné mihalnice, ktoré sú menšie a redšie ako jeho skutočné?

3D riasy predlžovanie | google.com

Mihalnice nie len chránia oči pred prachom a nečistotami, ale tiež vytvoria pás, ktorý zvýrazní oči a prehĺbi pohľad. Dlhé a husté mihalnice sú na zozname prianí každej ženy. Prvé umelé mihalnice boli dostupné len pre  hollywoodske hviezdy. Našťastie, dnes už nemusíte byť filmová hviezda alebo celebrita, aby ste sa mohli pýšiť očarujúcimi mihalnicami!

Nosenie umelých mihalníc automaticky neznamená, že budete vyzerať ako travesty umelkyňa. Dnes už existuje viacero techník na predlžovanie, zahusťovanie či zvýrazňovanie mihalníc. Môžete si dať urobiť 3D mihalnice alebo si umelé mihalnice jednoducho kúpiť v drogérii. Klasické pásy umelých mihalníc alebo samostatné trsy umelých mihalníc vás budú stáť pár eur. Získanie nádherných mihalníc nikdy nebolo ľahšie. Treba však dodržať zlaté pravidlo: Menej je niekedy viac.

3D riasy predlženie | google.com

Niektoré ženy na umelé mihalnice nedajú dopustiť, iné nad nimi radikálne lámu palicu. Ako ste na tom vy?

Jeden komentár na 3D mihalnice – Wonderbra pre oči

  1. Krááásne :-)