zle urobené 3D mihalnice | metaspasalon.com

Šialené! Takmer polovica 3D mihalníc je predĺžená zle

Nesnažia sa nás kozmetické salóny „opiť rožkom“? Ako je to s kvalitou 3D mihalníc z profesionálnych salónov naozaj?

zle urobene 3D mihalnice

Som poslom zlých správ: takmer polovica 3D mihalníc je predĺžená zle

Je to smutný deň, keď si uvedomíte, že nemôžete dôverovať ani práci vyškolenej lash štylistky. Donedávna som sa domnievala, že profesionálne školenie musí takmer úplne eliminovať riziko zlého 3D predĺženia mihalníc. Koniec koncov, všetky 3D lash štylistky sú školené v zmysle rovnakých princípov – jedna umelá riasa na jednu prírodnú. Stokrát sa na školení opakuje, nikdy nelepte umelú mihalnicu na viac ako jednu mihalnicu, nikdy nelepte umelú mihalnicu na očné viečko, nikdy nepožívajte príliš hrubé a dlhé umelé mihalnice, nikdy nepoužívajte semipermantntné riasy a lepidlá pochybného pôvodu… Zdá sa, že veľa školených lash štylistiek, ktoré robia 3D predĺženie mihalníc, muselo na školení spať.

zle predĺžené 3d riasy, nekvalitne urobené 3d mihalnice

Toto sa deje príliš často

Klientka volá, že chce prísť len na doplnenie. Opýtam sa, či jej mihalnice robila vyškolená lash štylistka. Odpoveď znie väčšinou, že áno, dokonca má mihalnice robené v profi salóne. Dohodneme si termín. Klientka príde a stačí mi jeden pohľad, aby som videla, že 3D mihalnice má robené zle. Vtedy nastáva dlhé vysvetľovanie, pretože niektoré ženy vydržia pre krásu ozaj veľa a preto im nepríde vôbec podozrivé, že ich bolia očné viečka, mihalnice ich ťahajú a pod. A potom sa len čudujú, že za pár mesiacov sú kompletne bez mihalníc. (Čo je ten lepší prípad.)

vypadnuté prírodné mihalnice -alopécia

Výzva pre lash štylistky

Ani pre laickú verejnosť nie je tajomstvom, že 3D predlžovanie mihalníc sa robí systémom „riasa na riasu“. Túto informáciu je možné si prečítať takmer v každom článku o 3D mihalniciach. Ak sa Vám tento spôsob aplikácie nepáči, lebo je to zdĺhavé a nudné, alebo príliš drahé, nerobte to! Nerobte to svojim zákazníčkam znovu a znovu až kým nezostanú úplne bez mihalníc. Je zničujúce pre všetky ženy, ktoré dúfajú, že ich 3D mihalnice skrášlia, musieť sa potýkať s problémami, bolesťou a zúfalstvom pri pohľade do zrkadla, pretože 3D predĺženie mihalníc nebolo urobené správne. Hnusne urobené 3D mihalnice kazia vzhľad, znižujú sebavedomie a ohrozujú zdravie.

Rada na záver

Pozrite si, ako 3D mihalnice nemajú vyzerať. Dôkladne vyberajte kozmetický salón, orientujte sa podľa referencií od známych alebo na nete. Dohodnite si konzultačné stretnutie, pýtajte si fotografie prác konkrétnej lash štylistky, ktorá vám bude predlžovať mihalnice. (Stáva sa, že v salóne je jedna vyškolená a dobrá lash štylistka na ktorej práci sa „vezú“ ďalšie dve.) Nenechajte sa nahovoriť na extra dlhé a hrubé mihalnice, lebo vám povedia – že také dávajú všetkým a nikto si nesťažoval. Profesionálna lash štylistka vždy zohľadní stav prírodných mihalníc zákazníčky pri výbere hrúbky, zakrivenia a dĺžky 3D mihalnice. Pekne a kvalitne urobené 3D mihalnice sú ozdobou ženy.

natočenie c-curl 3d mihalnice

3 komentárov na Šialené! Takmer polovica 3D mihalníc je predĺžená zle

  1. Ahojte, ja som dopadla nejak podobne. Už po týždni som bola zúfala ako vyzerajú moje vytúžené a fakt drahé mihalničky. Kozmetička mi žiaľ neodmastila a ani neodlíčila oči a to je asi dôvod toho, že už po týždni som si mihalničky sama odstránila, pretože cena ktorú ona pýtala bola asi dvojnásobná, čo som si kúpila ja prípravok určený na odstránenie.
    Po tejto skúsenosti som sa rozhodla, že mihalničky si radšej dám urobiť svojmu drahému manželovi, ktorý je oveľa šikovnejší a precíznejší ako niektoré ženy, ktoré majú na to certifikát, alebo diplom….

    • Kozmetička si chcela nechať zaplatiť za odstránenie svojej spackanej roboty? Nonsens…

  2. tiez mi dogabali mihlanice v kozmetickom salone. vselijake diplomy o skoleniach im viseli po stenach. som si myslela ze v pohodicke. po tyzdni som prisla uz na doplnenie lebo mi skoro vsetky umele mihalnice vypadali a vtedy som zistila ze mi robila mihlanice uplne ina tetka a ta co ma skolenie je na materskej. asi tak :(